Hoppa till sidans innehåll
År Månad

Följ sidan "Styrelse 2018"

Fyll i namn och e-postadress nedan för att följa denna sida. Ett e-postmeddelande kommer då att skickas till dig när något nytt publiceras på sidan.

Styrelse 2018


Funktion

Namn

Telefon

E-post adress

Ordförande

Ingeborg Jonasson

0370-714 09 el

070-608 67 95

info.sogbf@gmail.com
ingeborg.jonasson@gmail.com

V.ordf./ Kassör

 

Roine Knutsson

0472-302 53 el

0739-468  176

roine.knutsson@telia.com

Sekreterare

Magnus Larsson

070-677 76 64

mlarsson214@gmail.com 

Utbildning

Tony Lindeberg

0735-441 097

lindeberg.tony@gmail.com

Tävling / Rekord

Börje Johnsson

0707-325 070

borje.johnsson@gmail.com

Organisatör Läger

Peter Carlsson

 073-654 85 78

pcarlsson49@gmail.com

Organisatör Läger

Jonna Axbom

070-660 57 37

jonna.axbom@gmail.com

 

 

 

 

Suppliant

Paraskytte / Jämställdhet

Jennie Ståhlkrantz

070-440 28 15

jennie.jes@hotmail.com

Suppliant

Liselott Westerlund

070-669 91 31

liselott.westerlund.lw@gmail.com

 

 

 

 

Valberednin ordf.

Håkan Johansson

076-128 1985

hakancrossroad@gmail.com

(2018-08-14 21:50)
Styrelsens ansvarsområden 2018
 

Saknas något på hemsidan? Du är välkommen att maila
info.sogbf@gmail.com  information du vill att vi ska publicera på hemsidan

Postadress:
Sydöstra Götalands BF
I Jonasson, Södra Järnvägsgatan 30
568 30 Skillingaryd

Kontakt:
Tel: 0370-71409
E-post: info.sogbf@gmail.com

Se all info